Bulls Stadium, Califorina
info@inversionesaral.com
Viss, kas jums jāzina par uztura konsultācijām

Viss, kas jums jāzina par uztura konsultācijām

Jautājat, vai uzturam ir liela nozīme jūsu veselības mērķu un dzīvesveida sasniegšanā? Šeit ir dažas lietas, kurām jāpievērš uzmanība.

Jūsu uzturam ir liela ietekme uz jūsu veselību. Neatkarīgi no tā, cik stundas jūs reģistrējaties sporta zālē, nekas neuzrādīs rezultātus, ja vien jūs neizvēlēsities būt uzmanīgiem attiecībā uz to, ko ēdat. Lai meklētu uztura konsultācijas, jums nav jābūt laika apstākļos. Šajā amatā mēs runāsim par dažiem faktiem, kas būtu jūsu uzmanības vērti.

Kas ir konsultācijas par uzturu?

Vienkārši sakot, konsultācijas par uzturu var definēt kā cilvēka uztura vajadzību novērtēšanas procesu. Jūs varat būt kāds, kurš ir iesaistīts svara zaudēšanā, vai sportists, kurš vēlas samazināt ievainojumus, sāpes vai ātri atgūties no traumas.

Īsi par ieguvumiem

Vislabāk ir veikt asins analīzes, lai noteiktu mikroelementu līmeni. Mēs izvēlamies izmantot Spectracell Labs, ņemot vērā to reputāciju. Spectracell aplūko mikroelementus baltajās asins šūnās, tā vietā, lai apskatītu, kas peld ap jūsu asinsriti. Tas ir specifiskāks, jo mēs varam redzēt, ko jūsu ķermenis patiešām absorbē. Pēc tam mēs formulējam plānu kopā ar jūsu ārstēšanas mērķiem, lai nokļūtu tur, kur vēlaties un kur jums jāatrodas.

Šeit lielu lomu spēlē arī jūsu uzturs. Svarīgs ir arī dienas laiks, kurā jūs ēdat (t.i., ne vēlu vakariņās), un kāda veida maltīte dienas laikā. Piemēram, 30–45 minūtes pēc fiziskās aktivitātes jūs ēdat pietiekami daudz olbaltumvielu un ogļhidrātu, salīdzinot ar 12–16 stundām pēc šī paša treniņa?

Mīti

Pirmkārt, jūsu uztura konsultācijai nav jābūt lekcijai par labu ēdienu. Protams, dažiem cilvēkiem konsultācijas par uzturu ir vajadzīgas vairāk nekā citiem, piemēram, nopietniem sportistiem, cilvēkiem, kuri nodarbojas ar svara mērķu sasniegšanu, un citiem, kuriem ir īpašas veselības problēmas. Jūs varat pārbaudīt Austin Chiropractic klīnikā. Pirmā tikšanās var aizņemt kādu laiku, tāpēc noteikti izvēlieties datumu, kas atbilst jūsu grafikam. Jūsu ceļojums uz labāku ķermeni sākas tieši tur!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *